Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Image
ug: سۈرەت

en: Done
ug: تۈگىدى

en: Styles
ug: شەكلى
