Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Register
uk: Реєстрація

en: Submit
uk: Надіслати

en: Comments
uk: Коментарі

en: Tags
uk: Теґи

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Image
uk: Зображення

en: Help
uk: Довідка

en: Done
uk: Готово

en: Comment text
uk: Текст коментаря

en: E-Mail
uk: Електронна пошта

en: Secret key
uk: Секретний ключ

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Content settings
uk: Настроювання вмісту

en: import
uk: імпортувати

en: Authorization
uk: Уповноваження

en: Bulk operations
uk: Пакетні операції

en: Error!
uk: Помилка!

en: Styles
uk: Стилі

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args

en: Placeholder text
uk: Текст заповнювача

en: Your search index ID
uk: ID пошукового індексу

en: You can obtain your index ID at adminpanel.indexisto.com
uk: Отримати ID індексу можна на сайті adminpanel.indexisto.com

en: API secret key
uk: Таємний ключ API

en: Enable indexation
uk: Увімкнути індексацію

en: Use path aliases
uk: Використовувати синоніми шляхів
