Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Register
vi: Đăng ký

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Comments
vi: Bình luận

en: Tags
vi: Thẻ

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Image
vi: Ảnh

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Done
vi: Xong

en: Secret key
vi: Khóa bí mật

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: import
vi: nhập vào

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
vi: Gặp lỗi khi xử lý @operation với tham số: @args
