Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Register
af: Registreer

en: Submit
af: Stuur

en: Comments
af: Kommentaar

en: Tags
af: Etikette

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Image
af: Beeld

en: Help
af: Hulp
