Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Image
bn: ছবি

en: Help
bn: সহায়তা

en: Done
bn: সম্পন্ন
