Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Comments
bs: Komentari

en: Tags
bs: Tagovi

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Image
bs: Slika

en: Help
bs: Pomoć

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci
