Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Register
ca: Registra

en: Submit
ca: Envia

en: Comments
ca: Comentaris

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Image
ca: Imatge

en: Help
ca: Ajuda

en: Done
ca: Fet

en: E-Mail
ca: Correu electrònic

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Authorization
ca: Autorització

en: Styles
ca: Estils

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args
