Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Tags
cy: Tagiau

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Image
cy: Delwedd

en: Help
cy: Cymorth
