Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Register
da: Opret konto

en: Submit
da: Indsend

en: Comments
da: Kommentarer

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Image
da: Billede

en: Help
da: Hjælp

en: Done
da: Færdig

en: E-Mail
da: E-mail

en: Secret key
da: Hemmelig nøgle

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Content settings
da: Indstillinger for indhold

en: Authorization
da: Godkendelse

en: Bulk operations
da: Masse-handlinger

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args
