Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Comments
eo: Komentoj

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Image
eo: Bildo

en: Help
eo: Helpo
