Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Register
eu: Erregistratu

en: Submit
eu: Bidali

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Tags
eu: Etiketak

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Image
eu: Irudia

en: Help
eu: Laguntza

en: Done
eu: Eginda

en: Secret key
eu: Giltza sekretua

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Styles
eu: Estiloak
