Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Submit
fa: ثبت

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Image
fa: تصویر

en: Help
fa: راهنما

en: Done
fa: انجام

en: E-Mail
fa: پست الکترونیکی

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: import
fa: وارد کردن

en: Bulk operations
fa: عملیات دسته جمعی

en: Styles
fa: استایل ها
