Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Register
gl: Rexistrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Comments
gl: Comentarios

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Image
gl: Imaxe

en: Help
gl: Axuda

en: Done
gl: Feito

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: import
gl: importar

en: Styles
gl: Estilos
