Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Register
is: Nýskráning

en: Submit
is: Vista

en: Comments
is: Ummæli

en: Tags
is: Efnisorð

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Image
is: Mynd

en: Help
is: Hjálp

en: Bulk operations
is: Magnaðgerðir
