Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc2) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Register
it: Registrati

en: Submit
it: Invia

en: Comments
it: Commenti

en: Tags
it: Etichette

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Image
it: Immagine

en: Help
it: Aiuto

en: Done
it: Fatto

en: Replacement patterns
it: Schemi di sostituzione

en: import
it: importa

en: Authorization
it: Autorizzazione

en: Styles
it: Stili

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di @operation con argomenti: @args
