Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Register
kk: Тіркеу

en: Submit
kk: Жіберу

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Image
kk: Сурет

en: Help
kk: Көмек
