Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Register
ml: അംഗത്വമെടുക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Help
ml: സഹായം
