Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Comments
os: Комментари

en: Tags
os: Тегтæ

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Image
os: Сурæт

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
