Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Tags
ps: بچوي

en: Image
ps: انځور

en: Help
ps: مرسته

en: Done
ps: ترسره شو

en: Styles
ps: ډولونه
