Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Comments
sq: Komente

en: Tags
sq: Etiketat

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Help
sq: Ndihmë

en: import
sq: importo
