Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Register
sv: Registrera

en: Submit
sv: Skicka

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Tags
sv: Etiketter

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Image
sv: Bild

en: Help
sv: Hjälp

en: Done
sv: Färdig

en: E-Mail
sv: E-post

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Content settings
sv: Inställningar för innehåll

en: import
sv: importera

en: Authorization
sv: Tillåtelse

en: Bulk operations
sv: Hopsamlade funktioner

en: Styles
sv: Stilmallar

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args
