Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Register
ta: பதிவு செய்

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Image
ta: படம்

en: Help
ta: உதவி

en: Done
ta: முடிந்தது
