Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Help
te: సహాయం

en: Done
te: పూర్తయ్యింది
