Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Submit
am: አስገባ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Tags
am: መለያዎች

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Help
am: እርዳታ
