Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Register
fr: S'inscrire

en: Submit
fr: Soumettre

en: Comments
fr: Commentaires

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Help
fr: Aide

en: Done
fr: Terminé

en: Comment text
fr: Texte du commentaire

en: E-Mail
fr: Courriel

en: Secret key
fr: Clé secrète

en: Replacement patterns
fr: Motifs de remplacement

en: Content settings
fr: Paramètres du contenu

en: import
fr: importer

en: Authorization
fr: Autorisation

en: Bulk operations
fr: Opérations en masse

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de @operation avec pour arguments : @args

en: Index ID
fr: Identifiant (ID) d'index
