Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc2) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Register
ht: Kreye kont

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Tags
ht: Tag

en: Image
ht: Imaj

en: Help
ht: Èd
