Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Image
hy: Նկար

en: Help
hy: Օգնություն

en: Done
hy: Կատարված է
