Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Tags
my: Tag များ

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Done
my: ပြီးစီးပါပြီ
