Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Register
pt: Registro

en: Submit
pt: Enviar

en: Comments
pt: Comentários

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Image
pt: Imagem

en: Help
pt: Ajuda

en: Done
pt: Concluído

en: E-Mail
pt: Email

en: Secret key
pt: Chave secreta

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Content settings
pt: Configurações de conteúdo

en: import
pt: importar

en: Authorization
pt: Autorização

en: Bulk operations
pt: Operações em massa

en: Styles
pt: Estilos

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pt: Ocorreu um erro durante o processamento de @operation com os argumentos: @args
