Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Register
tr: Kaydol

en: Submit
tr: Gönder

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Tags
tr: Etiketler

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Image
tr: Resim

en: Help
tr: Yardım

en: Done
tr: Tamam

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Content settings
tr: İçerik ayarları

en: Authorization
tr: Yetkilendirme

en: Bulk operations
tr: Toplu işlemler

en: Styles
tr: Biçemler
