Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Comments
ur: تبصرے

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Image
ur: تصویر

en: Help
ur: مدد
