IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Promoted
bo: འོས་སྦྱོར་བྱས་ཟིན་པ

en: status
bo: གནས་སྟངས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Sticky at top of lists
bo: མིང་ཐོའི་འགོ་རུ་སྦྱར་བ

en: Count
bo: གྲངས

en: Terms
bo: ཐ་སྙད

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Create new revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Sticky
bo: གྲས་མགོར་འཇོག་པ

en: Editors
bo: རྩོམ་སྒྲིག་མཁན
