IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Weight
bs: Težina

en: Category
bs: Kategorija

en: Created
bs: Kreiran

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Sticky at top of lists
bs: Zalijepljen na vrhu liste

en: Table
bs: Tabela

en: published
bs: objavljen

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju
