IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Author
da: Forfatter

en: List
da: Vis

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: all
da: alle

en: Weight
da: Vægt

en: Category
da: Kategori

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Updated
da: Opdateret

en: content type
da: indholdstype

en: Promoted
da: Forfremmet

en: Created
da: Oprettet

en: Published
da: Udgivet

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Sticky at top of lists
da: Klæbrig

en: Count
da: Antal

en: Terms
da: Ord

en: Table
da: Tabel

en: published
da: udgivet

en: Create new revision
da: Opret ny version

en: Sticky
da: Klæbrig

en: Editors
da: Redaktører

en: Edit !type
da: Redigér !type
