IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: all
gl: todos

en: Weight
gl: Peso

en: Category
gl: Categoría

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Updated
gl: Actualizado

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: content type
gl: tipo de contido

en: Promoted
gl: Promocionado

en: status
gl: estado

en: Created
gl: Creado

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sticky at top of lists
gl: Pegañoso no comezo das listas

en: Count
gl: Contar

en: Table
gl: Táboa

en: published
gl: publicado

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Sticky
gl: Pegañoso

en: Edit !type
gl: Editar !type
