IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Weight
jv: Urutan

en: Category
jv: Kategori

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Promoted
jv: Promosikna

en: Created
jv: Digawé

en: Published
jv: Dipacak

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Sticky at top of lists
jv: Dipacak nang daftar pucuk

en: Count
jv: Jumlah

en: Table
jv: Tabel

en: published
jv: dipacak

en: Create new revision
jv: Gawé  revisi anyar

en: Sticky
jv: Pucuk
