IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Weight
ka: წონა

en: Category
ka: კატეგორია

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Updated
ka: განახლებულია

en: status
ka: სტატუსი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Table
ka: ცხრილი

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: Sticky
ka: მიმაგრებული
