IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Category
km: ប្រភេទ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: status
km: ស្ថានភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Sticky at top of lists
km: ដាក់​នៅ​លើ​គេ​ក្នុង​បញ្ជី

en: Count
km: រាប់

en: Table
km: តារាង

en: published
km: បាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Create new revision
km: បង្កើត​​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ថ្មី
