IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Weight
ku: سەنگ

en: Category
ku: پۆل

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: status
ku: ڕەوش

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Sticky at top of lists
ku: جێگیرکراو لە لووتکەی لیستە

en: Count
ku: ژمارە

en: Table
ku: خشتە

en: published
ku: بڵاو کرایه‌وه‌

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ
