IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: all
lt: visi

en: Weight
lt: Svoris

en: Category
lt: Kategorija

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: status
lt: būsena

en: Created
lt: Sukurta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Count
lt: Skaičius

en: Terms
lt: Terminai

en: Table
lt: Lentelė

en: published
lt: paskelbtas

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje
