IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: status
ml: സ്ഥിതി

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
