IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: all
my: အားလုံး

en: Weight
my: အစဉ်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Count
my: ရေတွက်

en: Table
my: ဇယား

en: published
my: ရေးသားပြီး
