IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Category
ne: वर्ग

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: status
ne: स्थिति

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Table
ne: तालिका

en: published
ne: प्रकासित भएको
