IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Weight
nn: Vekt

en: Category
nn: Kategori

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Published
nn: Publisert

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sticky at top of lists
nn: Satt til toppen av lista

en: Terms
nn: Termar

en: Table
nn: Tabell

en: published
nn: publisert

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve
