IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: all
pl: wszystkie

en: Weight
pl: Waga

en: Category
pl: Kategoria

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: content type
pl: rodzaj zawartości

en: Promoted
pl: Promowany

en: Created
pl: Utworzono

en: Published
pl: Opublikowane

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Sticky at top of lists
pl: Przyklejony na górze listy

en: Count
pl: Liczba

en: Terms
pl: Terminy

en: Table
pl: Tabela

en: published
pl: opublikowany

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Sticky
pl: Przyklejony

en: Editors
pl: Redaktorzy

en: - none -
pl: - brak -

en: Edit !type
pl: Edytuj !type
