IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: all
sk: všetko

en: Weight
sk: Váha

en: Category
sk: Kategória

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Updated
sk: Aktualizované

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: content type
sk: typ obsahu

en: Promoted
sk: Propagovaný

en: status
sk: stav

en: Created
sk: Vytvorené

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Sticky at top of lists
sk: Prilepené na vrch zoznamu

en: Count
sk: Počet

en: Terms
sk: Termíny

en: Table
sk: Tabuľka

en: published
sk: zverejnené

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: Edit !type
sk: Upraviť !type
