IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Weight
sr: Тежина

en: Created
sr: Направљено

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну
