IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: List
sv: Lista

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: all
sv: alla

en: Weight
sv: Vikt

en: Category
sv: Kategori

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: User Name
sv: Användarnamn

en: content type
sv: innehållstyp

en: Promoted
sv: Visas på startsidan

en: Created
sv: Skapad

en: Published
sv: Publicerad

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Sticky at top of lists
sv: Alltid överst i listan

en: Count
sv: Antal

en: Terms
sv: Termer

en: Table
sv: Tabell

en: published
sv: publicerad

en: Create new revision
sv: Skapa ny version

en: Sticky
sv: Klistrad

en: Editors
sv: Redigerare

en: Edit !type
sv: Redigera !type
