IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: all
af: alle

en: Weight
af: Gewig

en: Category
af: Kategorie

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Created
af: Geskep

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Sticky at top of lists
af: Steek vas bo-aan lyste

en: Table
af: Tabel

en: published
af: gepubliseerd

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging
