IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: List
am: ዝርዝር

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Weight
am: ክብደት

en: status
am: ሁኔታ

en: Published
am: የታተመ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sticky at top of lists
am: የዝርዝሮች አናት ላይ የሚጣበቅ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: published
am: የታተመ

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር
